Branding…

  خدمات برندینگ ، مشاوره و ارتقاء شغلی و فردی  

به زبان ساده ، این که شما نام یک برند را شنیده اید یا به آن اعتماد دارید و یا در صورتی که لوگو آن برند روی محصولی باشد اعتماد شما نسبت به آن محصول بیشتر می شود ، دلیلی ندارد جز اینکه آن محصول به خوبی توانسته است برندسازی را انجام دهد . از این رو آژانس خلاقیت و طراحی شهر تبلیغات افتخار می کند که فعالیت های زیادی را در زمینه برندسازی شرکت های معتبر کشور انجام داده است ، و آماده است این تجربیات را برای رشد و برندینگ شرکت و کسب و کار شما نیز به کار گیرد .

...

خدمات مشاوره و کوچینگ بیزینس 12 ماهه (1 سال)

ما در این سرویس ، علاوه بر آنالیز کلی بیزینس شما و همچنین تحلیل نقاط ضعف و قوت سایت ، پیج ایسنستاگرام و... از لحاظ محتوا ، برندینگ ، رنگ بندی ، قالب ها ، عنوان نویسی تبلیغاتی و... راهکار های کاربردی و عملی در جهت برندینگ بیزینس شما و همچنین مشاوره های مداومی به مدت یکسال (12 ماه کامل ) برای شما ارایه می دهیم تا با کوچینگ بیزینس شما توسط ما بتوانید بهره وری بهتری داشته باشید.

- مزیت استفاده از این سرویس این است که اگر نیاز به خدمات طراحی داشته باشید ، خدمات شما با 40% تخفیف برای شما انجام خواهد شد تا هزینه تموم شده شما در دریافت خدمات حرفه ای نیز کاهش پیدا کند .

شما می توانید برای دریافت نحوه سفارش و یا سوالات قبل سفارش با شماره 09159152915 و یا لمس دکمه تماس بصورت مستقیم تماس حااصل فرمایید.

با 40 % تخفیف در خدمات طراحی

19.900.000 تومان

...

خدمات مشاوره و کوچینگ 3 ماهه
ما در این سرویس ، علاوه بر آنالیز کلی بیزینس شما و همچنین تحلیل نقاط ضعف و قوت سایت ، پیج ایسنستاگرام و... از لحاظ محتوا ، برندینگ ، رنگ بندی ، قالب ها ، عنوان نویسی تبلیغاتی و... راهکار های کاربردی و عملی در جهت برندینگ بیزینس شما و همچنین مشاوره های مداومی به مدت 3 ماه برای شما ارایه می دهیم تا با کوچینگ بیزینس شما توسط ما بتوانید بهره وری بهتری داشته باشید.

- مزیت استفاده از این سرویس این است که اگر نیاز به خدمات طراحی داشته باشید ، خدمات شما با 25% تخفیف برای شما انجام خواهد شد تا هزینه تموم شده شما در دریافت خدمات حرفه ای نیز کاهش پیدا کند .

شما می توانید برای دریافت نحوه سفارش و یا سوالات قبل سفارش با شماره 09159152915 و یا لمس دکمه تماس بصورت مستقیم تماس حااصل فرمایید.

با 25 % تخفیف در خدمات طراحی

5.550.000 تومان

...

آنالیز کلی و اولیه کسب و کار...
ما در این سرویس ، کسب و کار شما را آنالیز اولیه میکنیم و ایرادات و پیشنهادات پایه و اولیه رو برای کسب و کار آنلاین ، سایت و یا اینستاگرام شما را ارائه میکنیم و بسته به بودجه شما خدمات پیشنهادی و یا تغیرات اساسی رو به شما منتقل خواهیم کرد.
ضمنا شما با انتخاب این سرویس پایه ، 5 % تخفیف در خدمات طراحی شهر تبلیغات (مانند طراحی لوگو ، سایت ، ست کامل اداری و...) رو دریافت خواهید کرد.

شما می توانید برای دریافت نحوه سفارش و یا سوالات قبل سفارش با شماره 09159152915 و یا لمس دکمه تماس بصورت مستقیم تماس حااصل فرمایید.

با 5 % تخفیف در خدمات طراحی

1.150.000 تومان

adscity
infinite cerativity city

   شهر تبلیغات ، شهر خلاقیت بی نهایت   

خلاقیت و طراحی شهر تبلیغات از معتبر ترین و موفق ترین شرکت های فعال در زمینه طراحی گرافیک ،‌ سایت و سئو ، طراحی اپلیکیشن و بازی ، همچنین در زمینه برندینگ و تبلیغات در ایران است. از این رو به اعتماد مشتریان عزیزمان افتخار میکند که خلاق هستیم و خلاق باقی خواهیم ماند : )  شما قبل یا پس از پرداخت آنلاین می توانید با شماره آژانس خلاقیت شهر تبلیغات تماس بگیرید .

همچنین می توانید برای مشاهده نمونه کارهای آژانس طراحی و خلاقیت شهر تبلیغات ، به پیج اینستاگرامی شهر تبلیغات با آدرس ( ads_city@ ) مراجعه و یا با کلیک بر رو این لینک مستقیم به اینستاگرام شهر تبلیغات هدایت شوید .

مرتضی حاتم نژاد

بنیانگذار آسونه و

شهر تبلیغات

خدمات آنلاین آسونه

( آموزش اینستاگرام )

asoneh.ir

پیج شهر تبلیغات

(مشاهده نمونه کارها)

ads_city

ما وبسایت ( مرکز خدمات کسب و کار آنلاین آسونه ) را با آدرس اینترنتی www.asoneh.ir راه اندازی کردیم تا با ارائه فایل های طراحی حرفه ای و استاندارد آماده ، نیازهای اولیه شما برای شروع کسب و کار ( از جمله قالب آماده اینستاگرام حرفه ای ، سایت و… ) برطرف شود و کمک کنیم تا بدون دغدغه ، بیزینس خود را با هزینه بسیار کمتر راه اندازی و کسب و کار آنلاین خود را شروع کنید .(مناسب کسب و کار های کوچک در شروع فعالیت)

🚀 همچنین اگر می خواهید اینستاگرام حرفه ای و استانداردی داشته باشید و نکات برندینگ را توی پیج اینستاگرام ، سایت و به طور کلی کسب و کار آنلاین خود پیاده سازی کنید ، استاد مرتضی حاتم نژاد ( بنیانگذار آژانس شهر تبلیغات و آسونه ) بیش از 11 سال تجربیات خود در زمینه تبلیغات | دیجیتال مارکتینگ و برندینگ را در قالب آموزش اینستاگرام و برندسازی کسب و کار آنلاین در آموزشگاه آنلاین آسونه با آدرس اینستاگرام ( asoneh ) به اشتراگ می گذارد .